Üye Girişi  |   Üye Ol  |   Müşteri Hizmetleri  |   Site Haritası  |   İletişim  

     Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 
Yeni Kayıt  -  Şifremi Unuttum

     İstatislik
 Online Ziyaretçi : 13111 kişi sitede
 Gezilen Sayfa : 41 / Bugün
 Toplam : 2.752.810 Ziyaretçi
 Toplam Gösterim : 14.257.188 Gösterim
Web Sitesi Hizmet Sözleşmesi
OKUL WEB SİTESİ HİZMET SÖZLEŞMESİ

WEB SİTESİ HİZMET SÖZLEŞMESİ

 

 

Madde1 - TARAFLAR

Bir tarafta Uzunmustafa Mah. Kuyumcuzade Bulvarı No:21 DÜZCE  adresine mukim BilSoft Yazılım Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. (Kısaca BİLSOFT YAZILIM olarak anılacaktır) ile diğer taraftan ……….…………………………………………………..…………………………..……………………………… adresinde mukim ……...………………………………………….……………………………..………. (Kısaca MÜŞTERİ olarak anılacaktır) arasında aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.

 

MADDE 2 - KONU

İşbu sözleşme MÜŞTERİ’ nin iletişim, tanıtım, reklam, bilgi edinme ve benzeri hizmetleri yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu internet yazılımlarının BİLSOFT YAZILIM tarafından hazırlanması hizmetini kapsamaktadır.

 

MADDE 3-MÜŞTERİ’NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1 MÜŞTERİ, Web tabanlı yazılımların düzenlenmesi ve tasarlanması için gerekli resim ve yazı bazlı dokümanları kendisi tedarik etmekle yükümlüdür.

 

3.2 MÜŞTERİ, web sitesine ait yönetici paneli veya yönetim programı olması durumunda site içeriğini kendisi oluşturmak ve bilgileri siteye eklemekle yükümlüdür.

 

3.3 MÜŞTERİ, BİLSOFT YAZILIM tarafından üretilen yazılımlarda kullanılan özel yazılım tekniklerinin telif hakkının BİLSOFT YAZILIM’ a ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtılmayacağını kabul ve beyan eder.

 

3.4 MÜŞTERİ, dile getirdiği tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, BİLSOFT YAZILIM’ ın hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder.

 

MADDE 4-BİLSOFT YAZILIM’IN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

4.1 BİLSOFT YAZILIM, MÜŞTERİ’ nin tanıtım, reklam ve bilgi edinme için ihtiyaç duyduğu yazılımları (Web sitesi) MÜŞTERİ’ nin kullanabileceği şekilde kurulumunu yapıp, internet ortamında yayına hazır hale getirmekle yükümlüdür.

 

4.2 BİLSOFT YAZILIM, MÜŞTERİ’ ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek yazılımsal hataları ve sorunları sistemin mümkün kıldığı ölçüde düzeltmekle yükümlüdür.

 

4.3 BİLSOFT YAZILIM, MÜŞTERİ tarafından talep edilen ek tasarım için gerekli etüdü tamamladıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri ek ücret mukabilinde sisteme entegre edeceğini beyan eder.

 

4.4 BİLSOFT YAZILIM, Ek- de yer alan özelliklerde yazılım/tasarım’ ı, Ek- de belirlenen teslim tarihine kadar bitirmeyi taahhüt eder.

 

4.5 BİLSOFT YAZILIM, hazırlanan yazılımın kaynak kod, grafik ve dokümanlarını müşteriye verme hakkını saklı tutar. Müşteri hazırlanan tasarım/yazılım’ ın kaynak kodlarını BİLSOFT YAZILIM yetki vermedikçe göremez, ulaşamaz, kopyalayamaz, başka sunucuya taşıyamaz.

 

Madde 5-HİZMET SÜRESİ VE BEDELİ

5.1 İşbu sözleşme ile taahhüt edilen hizmetin süresi ……(……) yıl olarak belirlenmiştir. Süre bitiminde her iki tarafın mutabakatı sonucu hizmet süresi, sözleşme yapılacak yıl için belirlenen hosting ve alan adı ücreti mukabilinde uzatılabilir.

 

5.2 Sözleşme süresi bitiminde uzatma işlemi yapılmaması nedeniyle doğabilecek bilgi, belge, veri,  doküman gibi kayıplardan BİLSOFT YAZILIM sorumlu değildir. Sözleşme süresi bitiminde alan adı tescilinin iptal olması, durması veya başkası tarafından tescil edilmesinden BİLSOFT YAZILIM sorumlu tutulamaz.

 

5.4 BİLSOFT YAZILIM,  geliştirilen ek yazılım hizmetini (Versiyon Yükseltme) ücreti karşılığında MÜŞTERİ’ ye sağlar.

 

5.5 Hizmet bedeli BİLSOFT YAZILIM tarafından ………... (…………) yıllık ……..…... TL (Türk Lirası)+KDV olarak belirlenmiştir.

 

5.6 Hizmet bedeli’nin %50’ si iş başlangıcında, kalan %50’si tasarım sürecinin bitiminde MÜŞTERİ tarafından fatura karşılığı BİLSOFT YAZILIM’ a ödenecektir.

 

5.7 Ödemelerin yapılmaması durumunda, BİLSOFT YAZILIM taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya iptal etmek hakkına sahiptir.

 

MADDE 6-YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde DÜZCE Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 6 (altı) madde, 2 (İki) sayfa ve bir ek sayfa (EK-1)’ den  oluşan  işbu sözleşme

…..…. / ..…… / ….…..….  tarihinde 2 (iki) nüsha olarak düzenlenmiştir.

 

 

 

 

Bilsoft Yazılım Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.

[İmza/Kaşe]

 

Müşteri

[İmza/Kaşe]

 
        

 

 

 

 CopyRight©2005-2016      Bilsoft Yazılım Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.       Müş.Hiz:+90 212 912 24 26 (Pbx)    -    0380 544 3 444    
Ürün / Hizmetler
Ücretsiz Ön Muhasebe Cari Takip
Online Ön Muhasebe Programı
Otomatik Yedekleme Programı
Excel veri Aktarım Programı
Stok Sayım Programı

Bluetooth Reklam Programı
3G Toplu SMS Programı
Android Toplu SMS Programı
Hakkımızda
Firma Hakkında
Kurumsal Görseller
Çözüm Ortakları
Banka Hesap Numaraları
Referanslarımız
İnsan Kaynakları
İş Başvuru Formu
BilSoft' lu Olmak
Gelecek Planlarımız
Kariyer Olanaklarımız
Açık Pozisyonlar
Diğer
Online Ödeme - Vezne
Destek Numarası Kaydı
Üye Ol
İletişim
İletişim
Adres / Kroki
Destek