Üye Girişi  |   Üye Ol  |   Müşteri Hizmetleri  |   Site Haritası  |   İletişim  

     Ürünler / Hizmetler
   Ücretsiz Cari Programı   Online-Mobil Muhasebe Programı
   Ücretsiz Cari Programı   Ön Muhasebe Cari Takip [Ücretsiz]
   Bluetooth Reklam Programı   Android Toplu SMS Programı
   Bluetooth Reklam Programı   GSM Modem Toplu SMS Programı
   Stok Sayım Programı   Stok Sayım Programı
   Cari Hesap Yedekleme Programı   Cari Takip Yedekleme Programı
   Cari Hesap Excel Veri Aktarım Programı   Cari Takip Excel Veri Aktarım
   Bluetooth Reklam Programı   Bluetooth Reklam Programı
     Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 
Yeni Kayıt  -  Şifremi Unuttum

     İstatislik
 Online Ziyaretçi : 990 kişi sitede
 Gezilen Sayfa : 63 / Bugün
 Toplam : 2.664.217 Ziyaretçi
 Toplam Gösterim : 13.850.258 Gösterim
BilSoft Bluetooth Reklam Programı

Bilsoft Blue Yazılımı herhangi bir donanım yada internet ihtiyacı olmadan sadece basit bir bilgisayar aracılığı ile bluetooth desteği olan tüm cep telefonlara ve diğer cihazlara metin,resim,video yada ses kaydı gönderebilen kolay kullanıma sahip ancak gelişmiş bir reklam uygulamasıdır.

Bluetooth teknoloji sayesinde hiç bir ücret ödemeden binlerce kişiye anında ulaşacaksınız. İhtiyacınız olan sadece bir bilgisayara Bilsoft Blue programını kurmak ve bir adet de Bluetooth dongle takmak. Günümüzde tüm elektronik ve bilgisayar mağazalarında çekim gücü 100 mt. den 500 mt. mesafeye kadar bluetooth usb adaptörler blunmaktadır. Dilerseniz internetten 2 km mesafeye kadar yayın yapan bluetooth access point cihazlar da temin edebilirsiniz. Program çalışmaya başladığında otomatik olarak tarama yapar ve bluetooth özellikli tüm telefonları tespit eder. Ardından hazırladığınız metin,resim yada video dosyasını anında yakaladığı tüm telefonlara gönderim yapar. Gönderim esnasında kesinlikle şifre onayı istemez. Direk telefona veri aktarımını yapar.Bu reklam sistemi ile müşterilerinizi çok şaşırtacaksınız ve oldukça etkileyeceksiniz.

Bilsoft Blue Nasıl Çalışır?
Bilsoft Blue Yazılımını öncelikle sıradan bir masaüstü yada laptop bilgisayarınıza kuruyorsunuz. Kurmuş olduğunuz bilgisayara bir adet Bluetooth dongle takmanız gerekmektedir. Bluetooth dongle olarak bahsettiğimiz cihaz tüm elektronik mağazaları ve bilgisayarcılarda bulunabilen 10 TL ile 20 TL arasında fiyatları değişen oldukça ucuz usb porta takılıp direk çalışan bir bluetooth adaptörüdür. Programı çalıştırdıktan sonra öncelikle yapacağınız reklam modelini seçmeniz gerekiyor. 3 adet reklam seçeneği vardır bunlar metin reklam, resim reklam ve video reklamdır. Reklam modeli seçildikten sonra başla butonuna basılır ve artık herşey Bilsoft Blue kontrolü altındadır. Sistem menzile giren tüm bluetooth özelikli cep telefonları ve diğer cihazları taramaya başlar. Yakaladığı cihazlara otomatik olarak hazırladığınız reklam dosyasını göndermeye başlar. Telefonlarına gelen bu reklam çeşidi kullanıcıları oldukça yüksek derecede etkilediği görülmüştür. Henüz pek bilinmemesi nedeni ile insanlar bu tür bir reklam aldığında dosyayı saklayarak bir çok ortamda bir birbirlerine anlatmaktadırlar.

Türkiye'nin bilinen bir çok büyük mağaza ve alışveriş merkezleri artık Bluetooth reklam teknoloji kullanmaya başlamıştır.

Müşterilerinize kampanyalarınızı, indirimlerinizi, tanıtımlarınızı yapabilirsiniz. Daha orjinal bir fikir olarak indirim kuponu göndererek potansiyel müşterilerinizin size odaklanmasını sağlayabilirsiniz.

Bilsoft Blue ile göndereceğiniz reklam mesajları için kesinlikle hiç bir ücret ödemezsiniz. Ayrıca göonderilen mesajlar için kullanıcıdan şifre onayı istemez, mesajın direk müşterinize ulaşmasını sağlar.

Bilindiği üzere müşteri çekebilmenin en iyi yolu reklam yapmaktır. Hepimiz değişik reklam yolları denemişizdir. El broşürleri dağıtırız ama yapılan istatistiklere göre her 100 broşürden sadece 3 broşür insanlarca incelenmekte diğerleri ise çöp kutusuna atılmaktadır. Yada açık alanlarda bilboard reklamları veririz otobüs duraklarına afişler yapıştırırız ancak çok maliyetli olmasına karşın yeterince ilgi çekici değildir. Hatta gazete, radyo ve televizyonlarda reklam veriyoruz ancak sizce bu reklamlar özellikle ticaretin sıkıntılı olduğu bu dönemlerde ödediğimiz bedelin karşılığını getiriyormu ? Peki Bilsoft Blue Avantajları nelerdir? Bilsoft Blue programı sadece bir kez satın alınır ve bir daha ücret ödemezsiniz. Çalışması için internet ihtiyacı yoktur. Gönderilen mesajlar ücretsizdir. Alıcılarda büyük bir hayranlık ve şaşkınlık yaratır. İnsanların bu ilginç reklam sistemini birbirleri ile paylaşarak sizin tanıtımınızın yapılmasını sağlar.

Dosya Yükleme ve Kurulum
İndir
Programı İndirmek İçin Tıklayın
Dosya Boyutu : 635 KB
Dosya Türü : SFX EXE (Çalıştırılabilir Dosya)
Kullanım Türü : Demo (Lisans Gerekir)
Kurulum : Programı indirdikten sonra çift tıklayıp programı yükleyebilirsiniz. İndirdiğiniz dosya SFX formatında olup winrar programın yüklü olması gerekir.

Program Satın Al
Program Fiyatı:
100 TL
Programın lisans bedeli 100 TL olup ödemeyi kredi kartı veya banka havalesi ile yapabilirsiniz. Kredi kartına 12 Ay'a adar taksit imkanımız mevcuttur. Ödemeyi banka havalesi ile yapmak istiyorsanız banka hesap bilgileri için lütfen Tıklayın...

Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra belirttiğiniz mail adresinize lisans anahtarınız gönderilecektir.

Program Hakkıda Sık Sorulan Sorular (SSS)
 • Nekadar alanda reklam yapabilirim?
  Yayın yapabileceğiniz alan, kullandığınız bluetooth cihazının yayın gücü ile doğru orantılıdır.
 • Ne tür reklamlar yapabilirim?
  Metin, görsel ve kartvizit reklamları yapabilirsiniz.
 • Resim ve hareketli animasyon gönderebilirmiyim?
  Evet gönderebilirsiniz.


 • CopyRight©2005-2016      Bilsoft Yazılım Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.       Müş.Hiz:+90 212 912 24 26 (Pbx)    -    0380 544 3 444    
  Ürün / Hizmetler
  Ücretsiz Ön Muhasebe Cari Takip
  Online Ön Muhasebe Programı
  Otomatik Yedekleme Programı
  Excel veri Aktarım Programı
  Stok Sayım Programı

  Bluetooth Reklam Programı
  3G Toplu SMS Programı
  Android Toplu SMS Programı
  Hakkımızda
  Firma Hakkında
  Kurumsal Görseller
  Çözüm Ortakları
  Banka Hesap Numaraları
  Referanslarımız
  İnsan Kaynakları
  İş Başvuru Formu
  BilSoft' lu Olmak
  Gelecek Planlarımız
  Kariyer Olanaklarımız
  Açık Pozisyonlar
  Diğer
  Online Ödeme - Vezne
  Destek Numarası Kaydı
  Üye Ol
  İletişim
  İletişim
  Adres / Kroki
  Destek