Üye Girişi  |   Üye Ol  |   Müşteri Hizmetleri  |   Site Haritası  |   İletişim  

     Hakkımızda
   Ücretsiz Cari Programı   Firma Hakkında
   Ücretsiz Cari Programı   Kurumsal Görseller
   Ücretsiz Cari Programı   Çözüm Ortakları
   Ücretsiz Cari Programı   Banka Hesap Numaraları
     Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 
Yeni Kayıt  -  Şifremi Unuttum

     İstatislik
 Online Ziyaretçi : 993 kişi sitede
 Gezilen Sayfa : 57 / Bugün
 Toplam : 2.664.217 Ziyaretçi
 Toplam Gösterim : 13.850.252 Gösterim
Hakkımızda
BilSoft Yazılım Web yazılım, tasarım, hosting, E-ticaret uygulamaları, internet danışmanlık hizmetleri ve ticari yazılım hizmetleri vermek üzere 2005 yılında kuruldu.

Teknoloji ile rekabetçi şirket olma arasındaki hızla güçlenen bağlantı, işletmeleri gelişen teknolojiye ayak uydurma konusunda değişik konularda yatırımlara yöneltmektedir. Online Otomasyon Sistemleri ve E-Ticaret çözümleri işletmeleri günümüz teknoloji imkanlarıyla buluşturan, rekabetçi firma olma yolunda fark yaratan konulardır.

Firmamız özellikle bu konularda çalışmalarına yoğunlaşmış ve online otomasyon sistemleri hazırlamıştır. Özellikle Okul Web Otomasyon sistemi ile Türkiyede bir ilke imza atmış, okulların internet ortamında yer almasını sağlayacak öğrenci-veli-öğretmen-idareci ilşkilerini güçlendirecek bir sistem hazırlamıştır. Türkiyede 100' ün üzerinde okul tarafından kullanılan bu yazılım büyük ilgi görmüştür.

2006 yılında özellikle web yazılımcılığı üzerinde çalışmalarımızı yoğunlaştırıp 40 kadar firma ve kurumun internet projelerini geliştirdik. Bu kapsamda bir çok e-ticaret sistemi, online takip sistemleri ve üye takip sistemi geliştirdik. Özellikle Memur-Sen ile ortak geliştirdiğimiz Sendika Üye Takip sistemi ile sendikalar için gelişmiş özelliklere sahip web tabanlı bir üye sistemi hazırladık.

2007 yılında faaliyet alanımızı genişleterek ticari yazılımlar hazırladık. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için hazırladığımız ticari paket programımız ile cari işlemler, banka, stok, kasa, taksit gibi işlemlerin kolay bir şekilde kullanılması sağlandı. Program otomatik yedekleme ve web destek modülü sayesinde kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Geliştirdiğimiz bütün bu ürün ve hizmetlerimizin avantajlarının bilincinde olan BilSoft, dengeli büyüme stratejisiyle müşteri memnuniyeti üzerine kurulu çalışma prensiplerinden taviz vermeden hedefleri doğrultusunda ilerlemekte, bu da BilSoft' un sektördeki konumunu gün ve gün güçlendirmektedir

BilSoft, uyguladığı strateji ile esnek, Değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektedir.
CopyRight©2005-2016      Bilsoft Yazılım Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.       Müş.Hiz:+90 212 912 24 26 (Pbx)    -    0380 544 3 444    
Ürün / Hizmetler
Ücretsiz Ön Muhasebe Cari Takip
Online Ön Muhasebe Programı
Otomatik Yedekleme Programı
Excel veri Aktarım Programı
Stok Sayım Programı

Bluetooth Reklam Programı
3G Toplu SMS Programı
Android Toplu SMS Programı
Hakkımızda
Firma Hakkında
Kurumsal Görseller
Çözüm Ortakları
Banka Hesap Numaraları
Referanslarımız
İnsan Kaynakları
İş Başvuru Formu
BilSoft' lu Olmak
Gelecek Planlarımız
Kariyer Olanaklarımız
Açık Pozisyonlar
Diğer
Online Ödeme - Vezne
Destek Numarası Kaydı
Üye Ol
İletişim
İletişim
Adres / Kroki
Destek