Üye Girişi  |   Üye Ol  |   Müşteri Hizmetleri  |   Site Haritası  |   İletişim  

     Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 
Yeni Kayıt  -  Şifremi Unuttum

     İstatislik
 Online Ziyaretçi : 976 kişi sitede
 Gezilen Sayfa : 15 / Bugün
 Toplam : 2.664.215 Ziyaretçi
 Toplam Gösterim : 13.850.210 Gösterim
Garanti - İptal iade Şartları
GARANTİ ŞARTLARI

GARANTİ VE İADE ŞARTLARI

 

GARANTİ ŞARTLARI;

·                     Garanti süresi marka ve modele bağlı olarak 2 yıl veya 3 yıldır.

·                     Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.

·                     Ürünün azami tamir süresi ürünün servise ulaştığı tarihten itibaren başlar ve en fazla 30 iş gündür.

·                     Garanti kapsamındaki bir arıza ile ilgili olarak azami tamir süresinin aşılması halinde bilsoft Bilgisayar ürünün yerine muadilini koymakla yükümlüdür.

·                     Ürünün onarımı yetkili teknik servisinde yapılacaktır.

·                     Onarım ile ilgili olarak tüm sevkiyat masrafları tüketiciye aittir.

·                     Bilgisayarın kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakım, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arızalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

·                     Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

 

 

İADE ŞARTLARI;

·                    BilSoft Yazılımdan satın aldığınız her hangi bir ürünü demo incelemesini yaparak satın aldığınız için iadesi mümkün değildir. İade işlemleri 4077 sayılı Tüketici Hakları Kanununa göre yapılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre yönetmelik, anında ifa edilen hizmetlere cayma hakkı tanımamıştır. Örneğin, anında indirilip kullanılan yazılım ve programlarda, anında indirilebilen müzik yada videolarda, sipariş üzerine özel olarak hazırlanan ürünlerde, son kullanma tarihi geçebilecek mallarda, paketi açılmış kaset, CD ve benzeri veri depolama aygıtlarında, e-gazete ve e-kitap gönderilmesi durumunda tüketici hiçbir şekilde cayma hakkını kullanıp ürünü iade edilememektedir.

·                     ıÜüAlmış olduğunuz ürünün ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, kullanılmamış, kutu, etiket, poşet, belge, aksesuar v.b. kaybedilmemiş ve deforme edilmemiş ise 7 ( yedi) gün içerisinde teslim aldığınız gibi iade edebilirsiniz.

·                     Ürününüzde arıza çıkması halinde 7 (yedi) gün içerisinde hasarsız bir şekilde aldığınız gibi iade ederek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Ürünün kendisi veya muadili mevcut değil ise iade alınır ve peşin alınmışsa ödemesi yapılır.

·                     BilSoft Yazılım Bilgisayar, fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.

·                     Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için BilSoft Bilgisayar sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez.

·                     Almış olduğunuz ürün kargo şirketi aracılığı ile size ulaştırılmış ise teslim alma sırasında kutusuna zarar vermeden açarak kontrolünü yaptıktan sonra teslim almalısınız. Eğer kargoda meydana gelmiş bir eksiklik veya hasar var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Çünkü kargodan oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.

·                     İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için ürünün varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), garanti belgesi veya tahsilat makbuzu ile birlikte BilSoft Bilgisayar satış yetkililerine başvurunuz.

·                     İade işlemi sadece fiziki ürün ve program satışlarında gerçekleştirilmektedir. Hizmet ve destek alımlarında hizmet sağlanmışise iade yapılmaz.

·                     Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi yapılacaktır.

 CopyRight©2005-2016      Bilsoft Yazılım Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.       Müş.Hiz:+90 212 912 24 26 (Pbx)    -    0380 544 3 444    
Ürün / Hizmetler
Ücretsiz Ön Muhasebe Cari Takip
Online Ön Muhasebe Programı
Otomatik Yedekleme Programı
Excel veri Aktarım Programı
Stok Sayım Programı

Bluetooth Reklam Programı
3G Toplu SMS Programı
Android Toplu SMS Programı
Hakkımızda
Firma Hakkında
Kurumsal Görseller
Çözüm Ortakları
Banka Hesap Numaraları
Referanslarımız
İnsan Kaynakları
İş Başvuru Formu
BilSoft' lu Olmak
Gelecek Planlarımız
Kariyer Olanaklarımız
Açık Pozisyonlar
Diğer
Online Ödeme - Vezne
Destek Numarası Kaydı
Üye Ol
İletişim
İletişim
Adres / Kroki
Destek